MAKTEK Maktek
Telefon

HAKKIMIZDA

Maktek Makine Teknoloji Limited Şirketi, 2006 yılında kurulmuş olup, gemi makineleri bakım onarım alanında faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği deneyimle birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeden, planlanan zamanda işi tamamlama, temel felsefemizdir.

Başarımızın esası, mühendisliğin temel ilkeleriyle yılların verdiği deneyimin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Tüm bakım onarım işlerinde dikkate aldığımız en önemli şey, makine yapımcısının bu konuda yayınlamış olduğu manueller ve en son çıkan servis bültenleridir. Bu sayede, şirketimiz tamir ve bakımda dünya standartlarına ulaşmayı başarmaktadır. Maktek Ltd müşterisiyle işin başından sonuna kadar devamlı iletişim halinde olur. Bundan dolayı, müşteri yapılan iş hakkında sürekli bilgilendirilir.

Firmamiz, kadrosunda barındırdığı tecrubeli elemanları ile yerli ve yabancı denizcilik firmalarına dünyanın her yerinde ‘HİZMETLERİMİZ ’ bölümünde belirtilen bakım onarım konularında hizmet verebilecek kabiliyettedir.

Firmamız, rekabet edici fiyat, kaliteli servis, uzman teknisyen ve 24 saat hizmet ilkesiyle servis vermektedir. Şirketimiz, servis merkezimizle aynı konumda olup, yeri Tuzla/İstanbul’dur. Servis merkezimizin tüm tersaneler ve hava alanına yakın olması, hızlı ve kaliteli servis olanağı sağlamaktadır.

MAKTEK

İLETİŞİM

MAKTEK

Gemi Makineleri Bakım Ve Onarım

Tuzla/İstanbul

Türkiye

(90) 216 - 446 99 12

info@maktekltd.com